Calvin Harris pobił rekord Michaela Jacksona!

Jego ósmy singiel trafił na szczyt brytyjskiej listy przebojów

Jak dotąd rekord na brytyjskiej liście przebojów należał do samego Michaela Jacksona – to właśnie z jego płyty ‘Bad’ aż siedem singli znalazło się w pierwszej dziesiątce notowania. Później powtórzył ten wynik z albumem ‘Dangerous’. Teraz jednak krążek Calvina Harrisa, ‘18 Months’, przebił sukces Króla Popu! W miniony weekend ósmy z numerów znajdujących się na jednym jego albumie wskoczył do pierwszej dziesiątki listy! ‘I Need Your Love’ to kawałek, który Harris nagrał z Ellie Goulding i zajmuje obecnie siódme miejsce w notowaniu brytyjskiej listy przebojów.

To wielki sukces Calvina! Martin Talbot z Official Charts Company powiedział: ‘__Wielu artystów osiąga zaledwie kilka przebojów w całej swojej karierze, więc dla wielu z nich zatrzymanie trzech czy czterech numerów na top liście jest wielkim osiągnięciem. Z kolei 8 singli z jednego albumu na liście ’top 10’ jest nie tylko imponujące, jest wręcz niezwykłe. I oczywiście, pobija rekord__’.

Jego krążek ‘18 Months’ ukazał się w październiku zeszłego roku i zawiera takie przeboje, jak ‘Feel So Close’, ‘Sweet Nothing’ z Florence Welch czy ‘We Found Love’ z Rihanną.
Gratulujemy Calvinowi!

Wtorek, 23. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform