Miley Cyrus znowu bez pierścionka!

Zaręczyny odwołane?

Od dłuższego czasu wiadomo, że w związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha nie układa się zbyt różowo. Jeszcze do niedawna idealna para planowała ślub, a teraz przechodzi przez poważny kryzys! Zaczęło się od fotek paparazzich, z których wynikało, że Liam zdradzał Miley ze starszą aktorką, January Jones. Chociaż Miley uparcie walczyła z plotkami o zdradzie, tabloidy nie dawały się przekonać i publikowały artykuły o końcu ich związku… Później Liam poleciał do Australii, swoją drugą połówkę zostawiając samą w domu, a Miley została przyłapana przez paparazzich bez pierścionka zaręczynowego. I chociaż początkowo mówiło się, że ci dwoje staną przed ołtarzem już tego lata, teraz wszystko wskazuje na to, że uroczystość jest co najmniej przełożona na później – a może nawet odwołana!

Niedawno tata Miley w wywiadzie powiedział, że ‘nie ma pojęcia’, czy ci dwoje wezmą ślub. I chociaż zapewnił, że Miley i Liam są ‘świetnymi przyjaciółmi’, a bliscy Liama uważają Miley za członka rodziny, to narzeczeni postanowili podobno przełożyć ślub do czasu, gdy uporają się z problemami w związku.

Jednak niedawno Miley po raz kolejny widziano bez pierścionka zaręczynowego. Podobno zdjęła go po kolejnej ostrej kłótni… ‘Miley i Liam mieli kolejną awanturę przed weekendem, więc pierścionek zaręczynowy znowu został zdjęty’ – twierdzi jeden z informatorów. ‘Nie chcą się pobierać, dopóki nie rozwiążą swoich problemów. Ale Miley bardzo się martwi, że straci Liama. Ona wariuje na jego punkcie!’ dodaje.

Jak myślicie, jeszcze im się ułoży, czy to już koniec ich związku?

Wtorek, 23. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform