Wiosna w MTV!

Sprawdź, co w maju pojawi się na naszej antenie!

Wiosna w tym roku przyszła dość późno, ale wreszcie jest! Nie tylko za oknami, ale również w naszej ramówce. W maju w MTV pojawi się sporo nowych pozycji antenowych – zarówno kontynuacji Waszych ulubionych serii, jak i totalnych nowości!

Startujemy już 5 maja nowym show, którego główną bohaterką będzie… Ke$ha we własnej osobie! Ke$ha My Crazy Beautiful Life to program, który pokaże Wam życie Ke$hy od kulis – w trasie, w studiu nagraniowym, podczas koncertów, ale przede wszystkim w chwilach, które spędza pomiędzy nimi! Reżyserem dokumentu jest brat przyrodni Ke$hy – Lagan Sigbert, który towarzyszy siostrze z kamerą w najbardziej intymnych okolicznościach… czego owocem będzie sporo kontrowersji, które będziecie mogli śledzić już od 5 maja!

Kolejną majową nowością jest 2 sezon ‘Snooki i JWoww’! Ta pozycja na pewno ucieszy fanów dwóch zwariowanych przyjaciółek z ‘Ekipy z New Jersey’. Snooki i JWoww powracają w drugiej odsłonie programu z nowymi problemami (temat nr 1 – ciąża i poród Snooki!), którym muszą stawić czoła, a także nowymi wyzwaniami, które być może wystawią ich przyjaźń na próbę. 2 sezon Snooki i JWoww odpalamy 12 maja.

Trzecią nowością na naszej antenie będzie Ekipa z Newcastle w czwartej odsłonie! Ekipa brytyjskich imprezołaków powraca z Cancun do Newcastle, gdzie dostarczy Wam wielu nowych wrażeń, sercowych (i łóżkowych) akcji, a także… nowych bohaterów! Przedstawimy ich już wkrótce. *’Ekipa z Newcastle 4’ startuje 19 maja! *

*Zaglądajcie często na naszą antenę w maju – sporo się będzie działo! *

Wtorek, 23. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform