Obłędna figura Gwyneth Paltrow...

...kosztowała ją sporo wyrzeczeń!

Spośród wszystkich hollywoodzkich gwiazd mogących się pochwalić zabójczą figurą, Gwyneth Paltrow jest na samym szczycie. Ostatnio aktorka przyznała jednak, że pięknie wyrzeźbione ciało kosztowało ją wiele wysiłku i… łez! Gwyn znana jest z wręcz fanatycznego dbania o siebie – zdrowe odżywianie to dla niej podstawa, wydała nawet własną książkę kucharską z przepisami na organiczne potrawy. Oczywiście to nie jedyny sekret jej figury – nie obyło się też bez wizyt na siłowni. Ale nie wygląda na to, żeby Paltrow pokochała ćwiczenia fizyczne, raczej wprost przeciwnie!

Któregoś dnia w drugim tygodniu po prostu zaczęłam płakać i zrezygnowałam. Stwierdziłam, że nie mogę tego zrobić, nienawidzę tego’ – wyznała w jednym z wywiadów. Najwyraźniej jednak koniec końców udało jej się zacisnąć zęby i wziąć się ostro do pracy! Gwyneth przyznała, że cisnęła z ćwiczeniami jeszcze bardziej podczas przygotowań do roli w ‘Iron Manie’, gdzie pokazuje swoje abs-y. ‘Mam swoją pięciodniową rutynę z ćwiczeniami Tracy Anderson’ – powiedziała. ‘Zrobiłam z tego swój nawyk, to dla mnie jak mycie zębów’.

Wyznała jednak, że nadal miewa chwile zwątpienia… ‘Jest wiele takich dni, kiedy nie chcę tego robić, ale dosłownie się zmuszam, siłą woli. Po prostu wymuszam na sobie ćwiczenia jako część dnia i nie dopuszczam do głosu wątpliwości’.

Co by nie mówić, jej wysiłek się opłacił. I co Wy na to? Jesteście zmotywowani do ćwiczeń?

Środa, 24. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform