Emma Watson w kolejnej zajawce 'The Bling Ring'

Nowy trailer jest już w sieci!

W necie pojawił się właśnie kolejny trailer do wyczekiwanego ‘The Bling Ring’, w którym jedną z głównych ról gra Emma Watson. Film wyreżyserowany przez Sofię Coppolę opowiada opartą na faktach historię grupy młodych ludzi, którzy w latach 2008-2009 napadali na domy hollywoodzkich gwiazd i je okradali. Dzięki rabunkom wzbogacili się o ponad 3 miliony dolarów! Wśród poszkodowanych celebrytów znaleźli się m.in. Paris Hilton, Megan Fox, Lindsay Lohan czy Orlando Bloom.

Nowy trailer rzuca inne światło na to, czego możemy się spodziewać w produkcji, skupiając się bardziej na fabule niż energii filmu, tak jak było w przypadku poprzedniego teasera. W klipie widzimy m.in. głównych bohaterów w klubie, w domu czy włamujących się do rezydencji gwiazd, a także Watson deklarującą: ‘chcę okradać’.

Emma wciela się tutaj w postać zupełnie inną niż jej dotychczasowe role, a także o zupełnie odmiennym charakterze niż ona sama. Grana przez nią Nicki to, jak powiedziała w wywiadzie, ‘wszystko, czemu jest przeciwna’ i ‘powierzchowna, niemoralna materialistka’. Watson wyznała też, że początkowo nienawidziła swojej postaci i nie wiedziała, jak można zagrać kogoś, kogo się nienawidzi. Jednak wyzwanie, jakim była ta rola, dużo ją nauczyło i pozwoliło jej spojrzeć z innej perspektywy na zawód aktorki…

Chociaż światowa premiera filmu zaplanowana jest na 14 czerwca, premierowy pokaz filmu odbędzie się podczas festiwalu w Cannes, który rozpoczyna się 15 maja. Na ekranie Emmie Watson towarzyszą m.in. Taissa Farmiga, Israel Broussard, Leslie Mann i Katie Chang. Zobaczymy jednak również Kristen Dunst czy Paris Hilton, które zagrają… same siebie! Poszkodowane gwiazdy pomagały bowiem przy produkcji filmu.

Zwiastun możecie zobaczyć TUTAJ

Środa, 24. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform