Nowy klip Muse!

Jest już wideo do 'Panic Station'

W necie ukazał się właśnie klip do kawałka Muse, ‘Panic Station’. To kolejny singiel zespołu, promujący ich ostatni krążek ‘The 2nd Law’, wydany w październiku 2012. Zdjęcia do klipu nakręcono w Tokio, w czasie gdy Muse byli w Japonii w ramach swojej trasy koncertowej.

Klip do ‘Panic Station’ wzbudził mieszane odczucia wśród fanów – na video widzimy m.in. muzyków spacerujących po ulicach Tokio czy bawiących się z tańczącą ośmiornicą, podczas gdy wielki potwór niszczy miasto… Ubrani są w sztuczne futra i dziwaczne kostiumy kowbojskie, a wokalista Matt Bellamy prezentuje się w futrzanym, różowym płaszczu. Psychodeliczne otoczenie i występujące w teledysku postaci sprawiają, że wielu fanów całkiem serio podejrzewa, iż piosenka tak naprawdę opowiada o… zażywaniu substancji odurzających.

Teledysk możecie zobaczyć TUTAJ

Z drugiej strony, klipowi zarzuca się nadmiar kiczu i ekstrawagancji, a także użycie kontrowersyjnych symboli – takich jak wschodzące słońce w intro, które wzbudziło wątpliwości wśród niektórych, jako że jest symbolem powiązanym z japońskim militaryzmem.

Muse jednak szybko zareagowali na Twitterze, przepraszając swoich fanów i zapewniając, że naprawią pomyłkę i jak najszybciej zmienią intro…
Podoba się Wam?

Środa, 24. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform