Tata Rihanny martwi się...

...że jego córka zbyt ciężko pracuje!

Co prawda Rihanna miała ostatnio problemy ze zdrowiem – podobno chorowała na grypę i zapalenie gardła – ale niedługo później znowu szalała na imprezie. I chociaż choroba zmusiła ją do odwołania kilku koncertów, to chyba niewiele rzeczy jest w stanie zmusić Riri do rezygnacji z szalonej zabawy. Jednak nie wszyscy postrzegają to w ten sposób. Tata Rihanny stwierdził ostatnio, że martwi się o swoją córkę, która jego zdaniem… zbyt ciężko pracuje!

Ronald Fenty uważa, że Riri powinna rozważyć rozluźnienie swojego harmonogramu zajęć, tak żeby mieć więcej czasu na odpoczynek i móc wrócić do pełni sił. ‘Myślę, że ona potrzebuje trochę odpoczynku’ – powiedział w jednym z wywiadów. ‘Wydaje mi się, że być może pracuje zbyt ciężko. I to są tego efekty’.

Z kolei według osób z otoczenia Rihanny, jej relacje z Chrisem Brownem znowu się popsuły, po tym, jak były chłopak Riri, Drake, dyskutował o niej podczas audycji radiowej. Barbadoska podobno jest na maksa sfrustrowana ciągłymi kłótniami i zdarzają się dni, że nawet nie chce się jej wstać z łóżka… ‘Ona jest wyprana z emocji przez jej i Chrisa roller-coaster, a teraz w dodatku martwi się, czy ta relacja w ogóle przetrwa’ – dodaje informator.
Być może więc zarówno choroby Rihanny, jak i jej potrzeba wyszalenia się na parkiecie to tylko potrzeba odreagowania frustrującej relacji z Chrisem. Jednak ani ona ani Chris nie wypowiadali się ostatnio na ten temat i tak naprawdę nie wiadomo, jak wygląda obecnie ich związek…

A wam jak się wydaje – Riri się przemęcza, czy to związek z Chrisem tak źle na nią działa?

Środa, 24. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform