Beyoncé nie wpuści fotografów na koncerty!

Tylko jeden fotograf będzie mógł robić jej fotki...

Beyoncé rozpoczęła niedawno swoją trasę koncertową ‘Mrs. Carter Show World Tour’ i świat od razu obiegły fotki z jej występów… I chociaż wszyscy wiedzą, że Bey rządzi światem, nie zmienia to faktu, że internauci uwielbiają przesyłać sobie niekorzystne ujęcia Bey z napiętymi mięśniami i skupioną w wysiłku twarzą. Ona sama z kolei jest wyjątkowo wyczulona na punkcie własnego wizerunku, dlatego postanowiła… nie wpuszczać profesjonalnych fotografów na swoje koncerty! Na ‘Mrs. Carter Show World Tour’ fotografować będzie mógł tylko fotograf wybrany przez Beyoncé i jej ekipę – Frank Micelotta.

Oczywiście ten pomysł nie wziął się znikąd – ostatnio w necie sporo było fotek z koncertów Bey pokazujących ją w wyjątkowo niekorzystnych ujęciach. Największą karierę robiła fotka z jej występu na finale ligi Superbowl, którą internauci wrzucali do netu jako prześmiewcze przeróbki. Bey zwróciła się początkowo do autorów artykułów zawierających niekorzystne foty z prośbą o ich usunięcie, ale niestety uzyskała wręcz odwrotny skutek…

Fotki wykonane przez oficjalnego fotografa Queen B. będą analizowane i selekcjonowane przez jej sztab i dopiero wtedy pokażą się w sieci. Oczywiście fani nadal mogą fotografować gwiazdę, można się więc spodziewać, że teraz karierę zrobią jej amatorskie fotki, które będą ukazywać się w tabloidach. Być może więc niekorzystnych ujęć Bey wcale nie będzie mniej, za to będą miały po prostu… znacznie gorszą jakość!

Jak myślicie – Bey ma rację, dbając w ten sposób o swój wizerunek, czy jednak przesadza?

Czwartek, 25. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform