Selena Gomez i... Ryan Gosling?

  Sel wyznała, że ma do niego słabość!

  Co prawda wszystko wskazuje na to, że Selena postanowiła dać jeszcze jedną szansę swojemu eks, Justinowi Bieberowi, ale to wcale nie znaczy, że inni faceci przestali dla niej istnieć! Gomez wyznała niedawno, że potajemnie czuje miętę do… Ryana Goslinga! Ci dwoje nigdy się zresztą nie spotkali, więc wygląda na to, że Sel adoruje swojego idola dokładnie w ten sam sposób, co wszystkie ’zwykłe śmiertelniczki"…

  Niedawno w jednym z wywiadów nazwała go ‘super-słodziakiem’. Początkowo sama się tym trochę speszyła, ale później pociągnęła temat, choć nadal była dość zmieszana: ‘Jeszcze nigdy go nie spotkałam. Widziałam go w samolocie i… spanikowałam, więc nawet nie… cóż, nie sądzę nawet, że mnie widział, więc…’ – powiedziała.

  Przy okazji w wywiadzie Sel potwierdziła, że na jej najnowszym krążku nie ma żadnych kawałków inspirowanych jej rozstaniem z Bieberem, ani żadnych innych piosenek dotyczących konkretnych wydarzeń z jej życia. Zapytana, czy kiedykolwiek opowie całą tę historię ze swojego punktu widzenia i odniesie się do plotek, odparła: ‘Tylko jedna piosenka z albumu, ’Love Will Remember’, opowiada historię w sposób, w którym czuję się komfortowo’.

  Nowy album Sel ma się ukazać jeszcze w tym roku. Wygląda na to, że dobrze zrobiła, nie disując Justina w swoich numerach, bo wiele wskazuje na to, że ci dwoje wrócili do siebie, albo… są przynajmniej na dobrej drodze!

  Jeśli jeszcze nie wzięliście udziału w naszym Bieberowym konkursie – możecie zrobić to TUTAJ i wygrać płytę "Believe Acoustic!

  Czwartek, 25. Kwietnia 2013

  fb custom audience

  adform