Ranking piękności magazynu "People"!

"People", "People", powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie?

Już wiemy. GWYNETH PALTROW! Dopiero co Gwyneth Paltrow zwyciężyła w niezbyt chlubnym notowaniu najbardziej znienawidzonych gwiazd Hollywood, a teraz znowu zajęła pierwsze miejsce – na szczęście w o wiele przyjemniejszej konkurencji. Gwyn została w tym roku wytypowana na najpiękniejszą kobietę świata według rankingu magazynu ‘People’! Tym samym zabrała tytuł samej Beyoncé. Wśród zwyciężczyń rankingu znalazły się w poprzednich latach również m.in. Angelina Jolie i Halle Berry.

W wywiadzie Gwyneth wyznała, że będąc w domu z mężem Chrisem Martinem i dziećmi nie stroi się ani nie maluje. ‘Po domu chodzę w dżinsach i t-shircie. Nie noszę nawet make-upu. Przyzwyczaili się do tego’. Dodała też: ‘Chris z tego żartuje. Kiedy się odstawię, on mówi: ’Wow! To ty jesteś Gwyneth Paltrow!’ – bo przyzwyczaił się do oglądania mnie rozczochranej i w luźnych spodenkach’.

Do jej sukcesu przyczyniło się paradoksalnie to samo, przez co uznano ją za najbardziej nielubianą hollywoodzką celebrytkę: zdrowy tryb życia. Okazało się, że ludzi wkurza jej niemal obsesyjne promowanie zdrowego odżywiania. Trzeba jednak przyznać, że to w połączeniu z morderczymi ćwiczeniami doprowadziło jej figurę niemal do perfekcji! Sama Gwyn przyznała, że jej fitnessowy reżim sprawia, że czuje się silniejsza i wygląda młodziej. ‘Kiedy się za to zabierałam, byłam przekonana, że nigdy nie będę w tym dobra, i że to jakiś koszmar. Ale teraz to dla mnie jak mycie zębów – po prostu to robię’.
Oprócz Gwyn w pierwszej dziesiątce najpiękniejszych znalazły się m.in. Zooey Deschanel, Jennifer Lawrence i Pink.

Oto cała lista:

1. Gwyneth Paltrow
2. Kerry Washington
3. Amanda Seyfried
4. Zooey Deschanel
5. Jane Fonda
6. Jennifer Lawrence
7. Kelly Rowland
8. Halle Berry
9. Drew Barrymore
10. Pink

Jak oceniacie ten ranking?

Czwartek, 25. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform