JWOWW w bikini - słoneczna sesja

Zobaczcie jej gorrrące foty z plaży!

U nas wprawdzie już wiosna, ale o chodzeniu w kostiumach kąpielowych można jeszcze pomarzyć… Natomiast na Zachodnim Wybrzeżu jest jak zawsze słonecznie – no i można do tego spotkać JWOWW w bikini!

Gwiazda ‘Ekipy z New Jersey’ opublikowała na Instagramie zakulisowe fotki z gorącej sesji zdjęciowej, którą zrealizowała dla marki Perfect Tan Bikini. Zdjęcia z planu przedstawiają JWOWW i jej obłędną figurę w kostiumach kąpielowych. Słońce, plaża, pełen chillout – czego chcieć więcej?

Przyjaciółka Snooki pozowała w seksownych strojach klęcząc na piasku i opalając się na ręczniku plażowym. Wyglądała jak chodząca reklama – nie tylko bikini, ale i wczasów nad oceanem! Specjalna linia kostiumów zaprojektowana przez JWOWW wygląda świetnie, ale sama gwiazda – jeszcze lepiej. Doskonale podsumował to fotograf realizujący sesję – Brent Allen. ‘Nie mogę się doczekać, by pokazać te słoneczne zdjęcia’ – powiedział.

Obejrzyjcie galerię fotek JWOWW w bikini – hoooot! A już niedługo zobaczycie ją w nowym sezonie Snooki i JWoww – od niedzieli 12 maja ruszamy z nową serią show! Oglądajcie!

Czwartek, 25. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform