Nicki Minaj na wielkim ekranie?

Dołączyła do obsady 'The Other Woman'

Nicki Minaj już jakiś czas temu dała do zrozumienia, że marzy jej się spróbowanie swoich sił w aktorstwie. W zeszłym miesiącu sugerowała nawet, że jej marzenie może się niedługo spełnić… Aktorstwo to (zaraz po muzyce) jej największa pasja, której chciała się poświęcić już wtedy, gdy uczęszczała do LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts w Nowym Jorku. Wtedy jednak ostatecznie postawiła na muzykę, ale ze swoich aktorskich ambicji nigdy nie zrezygnowała!

Ostatnio podczas wywiadu Nicki nie chciała zdradzić więcej szczegółów dotyczących jej aktorskiej kariery, teraz natomiast już całkiem oficjalnie wiadomo, że dostała pracę na planie! Nicki Minaj dołączyła do obsady filmu ‘The Other Woman’, w którym główną rolę zagra Cameron Diaz. Reżyserią obrazu zajmie się Nick Cassavetes, a scenariusz napisała Melissa Stack. Film opowiadać będzie historię kobiety, która w pewnym momencie orientuje się, że jej chłopak… jest żonaty! Postanawia połączyć siły z nieświadomą niczego żoną swojego chłopaka i wspólnie dokonać zemsty. Nicki ma wcielić się w asystentkę głównej bohaterki. Oprócz niej i Cameron Diaz w filmie zagra również Kate Upton.

Chociaż będzie to jej debiut na wielkim ekranie, Nicki ma już za sobą pierwsze aktorskie kroki – oprócz ukończenia szkoły, użyczyła także głosu jednej z postaci w filmie ‘Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów’.

Jak myślicie, Nicki sprawdzi się jako aktorka? W jakim filmie chcielibyście ją zobaczyć?

Piątek, 26. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform