Rihanna i Katy Perry na safari?

Planują wspólne wakacje. So cooooool!

W ostatnim czasie krążyły plotki, że przyjaźń Katy Perry i Rihanny stoi pod znakiem zapytania. Katy nie była zachwycona faktem, że Riri postanowiła dać kolejną szansę Chrisowi Brownowi po tym, jak pobił ją kilka lat temu. Z kolei Rihanna miała wątpliwości co do związku Katy z Johnem Mayerem… Wszystko jednak wskazuje na to, że dziewczyny znów dobrze się dogadują i nawet planują wspólne wakacje! Informator z ich otoczenia wyjawił niedawno w wywiadzie: ‘Obie, Katy i Rihanna, mają już za sobą wycieczki na Hawaje czy do Meksyku, więc tym razem myślą o czymś innym, jak na przykład safari w Afryce. Chcą mieć fantastyczne wspomnienia, ale jednocześnie móc pomiprezować’.

W zeszłym roku Rihanna podobno zaproponowała Katy babską wyprawę do Meksyku, po tym jak nieudane małżeństwo Katy z Russelem Brandem złamało jej serce. Jednak jej życie miłosne nadal jest dość burzliwe – dopiero co rozstała się z Johnem Mayerem… Wygląda więc na to, że oderwanie się od tego wszystkiego wraz z najlepszą przyjaciółką dobrze by jej zrobiło!

Jeszcze niedawno ich relacje były podobno tak napięte, że podczas gali Grammy w lutym Katy poproszono, by usiadła z daleka od Riri i Chrisa. Ostatnio jednak dziewczyny wysyłały sobie wiadomości na Twitterze i żartowały, więc najwyraźniej między nimi znowu wszystko jest w porządku!

Impreza w Afryce? Instagramie, szykuj się na atak czadowych fot Riri i Katy!

Poniedziałek, 29. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform