BIGBANG: Alive The World

Oglądaj nowy dokument na mtv.pl!

Nie samym PSY Korea żyje. Jest jeszcze BigBang – najpopularniejszy boysband w Azji! Już w czwartek, 2 maja, na naszej stronie zadebiutuje film dokumentalny, który pokaże Wam BigBang zza kulis – “BIGBANG: Alive The World”! W filmie zobaczycie nie tylko występy, ale również to, co działo się na backstage’u ich wielkiej trasy, podczas której odwiedzili 24 miasta w 12 krajach i zagrali dla prawie stu tysięcy fanów!

BigBang to zespół założony w 2006 roku. Zadebiutowali kawałkiem “We Belong Together”, który od razu zapewnił im pokaźną rzeszę oddanych fanów, nie tylko w Azji, ale i na całym świecie! Skąd to wiemy? Proste – to właśnie armia fanów popchnęła Big Bang do nagrody MTV EMA w 2012 roku, kiedy to piątka Koreańczyków pokonała Ewę Farną w walce o tytuł Najlepszego Światowego Artysty!

Dzisiaj BigBang to muzyczny numer 1 w Korei – spośród wszystkich wykonawców to właśnie oni są najczęściej oglądanym zespołem koreańskim w necie!

BIGBANG: Alive The World” – film dokumentalny pojawi się na naszej stronie w czwartek, 2 maja. Zaglądajcie na mtv.pl, żeby nie przegapić premiery!

Poniedziałek, 29. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform