Nowy musical z Johnnym!

Wystąpi u boku Meryl Streep!

Tęsknicie za Johnnym Deppem? Jeśli tak, to na pewno ucieszy Was wiadomość, że właśnie powstaje film, w którym Johnny zagra główną rolę! Chodzi o ekranizację musicalu ‘Into The Woods’. Musical jest czymś w rodzaju cross-overu pomiędzy baśniami, w którym przeplatają się losy postaci z bajek Braci Grimm (i filmów Disneya, które to studio zajmuje się realizacją filmu): Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Jasia (tego od fasoli i olbrzymów).

Głównymi bohaterami filmu są piekarz i jego żona, którzy muszą zdjąć klątwę ciążącą na ich rodzinie. Wiadomo, że w dzielnego piekarza wcieli się właśnie Johnny Depp, który znów będzie miał okazję, aby wykazać się wokalem na wielkim ekranie (poprzednio robił to całkiem nieźle w filmie ‘Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street’). Nie wiemy na razie, kto będzie jego filmową partnerką. Wiemy natomiast, że w filmie pojawi się również Meryl Streep, choć jej rola nie jest na razie znana.

Reżyserem filmu jest Rob Marshall, twórca m.in. “Chicago” z 2002 roku. Filmów z Johnnym nigdy za mało, dlatego też czekamy z niecierpliwością na więcej informacji – a Wy?

Poniedziałek, 29. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform