PSY o premierze "Gentelmana"

  "To było piekło!"

  Niedawno PSY wypuścił w świat swój najnowszy numer, 'Gentleman'. Przed nowym kawałkiem stało trudne zadanie, bo jego poprzednik, ‘Gangnam Style’ pobił chyba wszelkie możliwe rekordy popularności! Niedawno sam PSY wyznał, że w momencie premiery singla nie miał nawet czasu zastanowić się nad tym, jak trudne może być osiągnięcie podobnego sukcesu po raz drugi – w zasadzie to nie miał czasu pomyśleć o czymkolwiek!

  Wydałem go 12 kwietnia, a 13-go miałem wielki koncert w Korei… Więc tamten tydzień to było piekło!’ – powiedział. ‘W piątek musiałem wypuścić singiel, a w sobotę wypuścić video i zagrać koncert dla 50 000 osób. W tamtym tygodniu kręciliśmy jeszcze zdjęcia do klipu. Skończyliśmy we wtorek, a od środy do piątku edytowaliśmy go, a oprócz tego miałem próby i uczyłem się choreografii. Tamten tydzień był najgorszy w moim życiu’ – dodał.

  Podejrzewamy jednak, że jego humor nieco się poprawił dzień po premierze ‘Gentlemana’, który pobił rekord wyświetleń na YouTube w ciągu jednego dnia, a w przeciągu tygodnia miał już na koncie 230 milionów wejść! I chociaż wciąż brakuje mu sporo do rekordu ‘Gangnam Style’, to wiadomo już, że nie sprawdziły się największe jego obawy: nikt nie może go nazwać wykonawcą jednego hitu.

  A wam jak się podoba ‘Gentleman’? Lepszy od ‘Gangnam Style’?

  Niedziela, 28. Kwietnia 2013

  fb custom audience

  adform