Miley Cyrus w brytyjskim 'Elle'

ZOBACZ foty!

Miley Cyrus wystąpiła na czerwcowej okładce brytyjskiego ‘Elle’. I chociaż zmaga się z problemami w życiu osobistym, to na fotkach z sesji promienieje! Na jednym ze zdjęć widzimy Miley w różowej, mocno wyciętej sukience, która pokazuje jej świetną figurę. Do tego ma na sobie mocny makijaż smokey-eye, który kontrastuje z jej krótką, jasną fryzurką. Z kolei na jednej okładce Miley wystąpiła w biało-czarnej kamizelce z ogromnym dekoltem, a na drugiej możemy zobaczyć jej czarno-białą fotę z profilu. Miley na wszystkich zdjęciach wygląda bardzo kobieco i elegancko – inaczej niż na fotkach, do których nas przyzwyczaiła, robiąc zazwyczaj śmieszne miny do zdjęć albo występując w kostiumie jednorożca..
.
W wywiadzie Miley opowiadała m.in. o swoim związku z Liamem. Media od pewnego czasu regularnie ogłaszają, że ci dwoje się rozstali… Na przekór wszystkim jednak Miley stwierdziła, że chociaż ma dopiero 20 lat, to małżeństwo z jej narzeczonym Liamem Hemsworthem jest naturalnym krokiem na tym etapie jej życia. ‘Mamy wspólny dom i psy’ – powiedziała. ‘To po prostu wydaje się właściwe, żeby nosić ten pierścionek [zaręczynowy] i być zaangażowanym. Ale nasza relacja jest stonowana i nie rozmawiamy o tym’.

Miley przyznała też, że od pewnego czasu pilnuje się, by swoje życie prywatne zachowywać tylko dla siebie i swoich bliskich. ‘Byliśmy zbyt mili dla świata i daliśmy mu zbyt duży wgląd w moje życie, moje zwierzaki i dom. Na przykład na moim Twitterze jestem bardziej… może nie konserwatywna, ale nie wrzucam już zdjęć psów.
Nie zobaczycie tam już prywatnych wpisów
’.

Jak wam się podoba najnowsza sesja Miley?

Wtorek, 30. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform