Alicia Keys znowu z Reebokiem!

Szukasz stylówy na wiosnę? Sprawdź to!

Alicia Keys jest nie tylko gwiazdą muzyki, ale również ikoną stylu! Jeśli szukacie stylowych inspiracji – szczególnie, gdy chodzi o mieszanie elegancji ze sportową stylówą – zawsze warto brać przykład z Alicii, bo jest w tym absolutną mistrzynią! Wokalistka szczególną uwagę przywiązuje do tego, aby dobry styl łączyć z wygodą, dlatego też po raz kolejny nawiązała współpracę z producentem ciuchów sportowych z najwyższej półki – zgadliście, chodzi o Reebok, czyli ulubioną sportową markę gwiazdy!

Alicia Keys zaprojektowała nową linię butów, która trafiła do sprzedaży na początku kwietnia.
Jako nastolatka, Alicia Keys lubiła styl Freestyle Hi. Nadała mu nawet własną nazwę – “54,11” (dlatego, że para butów kosztowała wtedy 54,11 $). Współpracując z Reebokiem przy tworzeniu nowej kolekcji miała więc okazję, żeby wrócić do tamtych lat, ale również do kreatywnej wyżywki!

To co mnie najbardziej zainspirowało to trasa koncertowa, nowa płyta i wszystko to, co obecnie dzieje się w moim życiu. Kreatywność daje nieskończone możliwości i uwielbiam to uczucie kiedy mogę wyrazić siebie w nowej dla siebie formie artystycznej działalności’ – mówi Alicia.

*Jeśli szukacie idealnych butów na wiosnę i na każdą okazję – warto zajrzeć do sklepów po buty Alicii Keys! *

W Polsce kolekcja dostępna jest w następujących sklepach:

Sklepy firmowe Reebok:

Arkadia – Warszawa
Focuc Mall – Zielona Góra
Silesia City Center – Katowice
Pasaż Grunwaldzki – Wrocław

Sklepy WorldBox:

Arkadia – Warszawa
Manhattan -Gdańsk
www.worldbox.com
oraz sklep Olimp w Olszynie

Wtorek, 30. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform