MTV First: 'Come & Get It'

ZOBACZ zwiastun nowego klipu Seleny Gomez!

Ostatni singiel Seleny Gomez, ‘Come & Get It’, zbiera mnóstwo pochwał nie tylko od fanów, ale też gwiazd! Demi Lovato nie ukrywała, że ma wręcz obsesję na punkcie nowej piosenki Sel, a Britney Spears pochwaliła ją podczas naszej gali Movie Awards, dodając, że ‘Come & Get It’ stał się jej ulubionym numerem..

Ekskluzywna premiera klipu do ‘Come & Get It’ odbędzie się 7 maja (wtorek) na mtv.pl, a tymczasem Selena podgrzewa atmosferę fotką z planu i zajawką teledysku! Na zdjęciu widać Sel stojącą po szyję w wodzie, w zmysłowej pozie. Obok niej stoi trzech mężczyzn, z których jeden trzyma kamerę. Z kolei na teaserze trwającym niecałe 40 sekund zobaczymy już znacznie więcej! Selena na klipie ma mocny makijaż i usta pomalowane czerwoną szminką, a także kilka bardzo kobiecych i zwiewnych kreacji. Pływa pod wodą, tańczy wśród płomieni i na łące pełnej kwiatów, jednym słowem – jest totalnie sexy!

Zwiastun klipu oglądajcie TUTAJ

Choreografia w teledysku, podobnie jak podczas jej wykonania na żywo, jest inspirowana orientalnym tańcem, ale tym razem przynajmniej Sel nie ma na czole kontrowersyjnego znaku bindi… Odkrywa za to kobiecą stronę swojej natury, przez co łatwo zapomnieć, że ta laska była jeszcze niedawno czarodziejką z Waverly Place…

*Nie przegapcie premiery klipu ‘Come & Get It’ – wtorek, 7 maja, widzimy się na mtv.pl! *

Wtorek, 30. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform