Keira Knightley weźmie ślub?

Ma stanąć przed ołtarzem już w ten weekend!

Chociaż oficjalnie nic na ten temat nie wiadomo, według plotek 28-letnia Keira Knightley stanie przed ołtarzem już w ten weekend! Keira i jej chłopak, James Righton, są zaręczeni od maja zeszłego roku, a niedawno zamieszkali razem w wartej wiele milionów funtów rezydencji we wschodnim Londynie. Uroczystość z kolei ma się odbyć w Nicei, w południowej Francji, ale narzeczeni nie planują wielkiej imprezy, lecz skromny ślub w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny.

Większość z ich przyjaciół wylatuje na ich ślub już w piątek’ – wyjawił informator z ich otoczenia. ‘Planowali to już od pewnego czasu, ale chcą się pobrać w małym gronie najbliższych. Wezmą ślub w przepięknym otoczeniu’. Podobno wybrali południową Francję nie tylko ze względu na piękno tego regionu, ale też z powodu sentymentu – to właśnie tam najczęściej spędzali wspólne wakacje.

Sama Keira przyznała, że pomysł na ekstrawagancką imprezę nie jest w jej ani jej narzeczonego guście… ‘Wielkie wesela to nie nasz typ. Nie potrzebujemy tego wszystkiego’ – powiedziała w wywiadzie. ‘Na razie staram się cieszyć z narzeczeństwa’ – dodała.
Keira przez pięć lat była związana ze swoim kolegą z planu ‘Dumy i Uprzedzenia’, Rupertem Friendem, lecz ostatecznie rozstali się w styczniu 2011 roku. Swojego obecnego narzeczonego poznała dzięki ich wspólnej przyjaciółce, Alexie Chung.

Ciekawe, czy do ołtarza Keira założy suknię od Chanel? Chyba tak, skoro jest twarzą tej marki!

Wtorek, 30. Kwietnia 2013

fb custom audience

adform