Nowy singiel J.Lo!

Premiera już w przyszłym tygodniu

Jennifer Lopez zdradza fanom coraz więcej szczegółów dotyczących jej najnowszego krążka – właśnie wyjawiła, że premiera nowego singla zaplanowana jest na przyszły tydzień! Numer zatytułowany jest ‘Live It Up’, a J.Lo nagrała go z gościnnym udziałem Pitbulla. To już trzeci kawałek, przy którym współpracują ci dwoje, po ‘On The Floor’ z 2011 roku i zeszłorocznym ‘Dance Again’.

Fani będą mogli posłuchać ‘Live It Up’ już ósmego maja! Singiel poprzedza dziesiąty album w karierze Jennifer Lopez, który również ma się ukazać jeszcze w tym roku. Wiadomo też, że oprócz Pitbulla, na płycie usłyszymy gościnnie Chrisa Browna. Lopez zdradziła niedawno, że pracowała wspólnie z nim w studiu nagraniowym, pisząc piosenki i starając się ‘przywrócić do życia brzmienie hitu Jenny From The Block’.

Nowy krążek nie ma jeszcze tytułu – J.Lo przyznała, że ma sporo pomysłów, ale nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji. ‘Przy każdej kolejnej piosence stwierdzam, że jej tytuł byłby świetny na nazwę całego krążka. To się wciąż zmienia’ – powiedziała.
Jesteście ciekawi jej nowego kawałka?

Czwartek, 02. Maja 2013

fb custom audience

adform