Romantyczny Biebs

Jakie randki lubi najbardziej?

W ostatnim wywiadzie Biebs zdradził, jak to się stało, że został romantykiem… Czyżby wpływ Seleny Gomez? Chociaż nadal oficjalnie nie wiadomo, czy ci dwoje wrócili do siebie po kilku miesiącach przerwy, wiele na to wskazuje…

Wygląda jednak na to, że jeśli odzyskał serce Sel, to w dużej mierze właśnie dlatego, że nauczył się… być romantyczny. ‘To chyba wpływ mojej mamy, z którą się wychowywałem. Dorastanie, gdy twoja mama zawsze jest w pobliżu, sprawia, że stajesz się wrażliwym facetem’ – stwierdził.‘Moim zdaniem to do faceta należy bycie romantycznym. To facet jest odpowiedzialny za to, żeby gdzieś zaprosić swoją dziewczynę. Nie może być odwrotnie. Gdyby tak się stało, straciłbym całą swoją męskość’ – dodał.

Justin opowiedział też o tym, jakie randki lubi! ‘Myślę, że najbardziej romantyczne rzeczy, jakie robisz dla drugiej osoby, to takie, które muszą zająć ci trochę czasu. Jak na przykład piknik, na który zabierasz wszystko, co lubi ta druga osoba. Dzięki temu ona to zapamięta i będzie mogła pochwalić się swoim przyjaciołom: on zrobił to specjalnie dla mnie!

Co o tym myślicie – zgadzacie się z Biebsem?

Czwartek, 02. Maja 2013

fb custom audience

adform