Carey Mulligan boi się spotkania z Jayem-Z!

Poznają się prawdopodobnie podczas premiery 'Wielkiego Gatsby'ego'

Carey Mulligan nie jest debiutantką w świecie show-biznesu, a jednak przyznała niedawno, że wciąż stresuje ją perspektywa spotkania niektórych sław! Ostatnio najwięcej nerwów przysparza jej perspektywa spotkania z… Jayem-Z. Carey wystąpiła w filmie ‘Wielki Gatsby’, który swój premierowy pokaz będzie mieć podczas otwarcia festiwalu w Cannes i jest jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Z kolei Baz Luhrmann, reżyser obrazu, opiekę nad soundtrackiem powierzył właśnie Jayowi-Z. Nic więc dziwnego, że raper być może pojawi się na premierze…

Powiedziano mi, że on może pojawić się na premierze i zaczęłam wariować’ – przyznała tymczasem Carey. ‘Jest jedną z osób, które mogę tam spotkać, a z którymi nie mam pojęcia, jak rozmawiać. Nigdy go nie spotkałam. Już teraz jestem naprawdę nieźle podenerwowana. On jest tak jakby geniuszem. I w życiu bym nie pomyślała, że zagram w filmie Baza Luhrmanna z Leonardo DiCaprio, ale soundtrack Jaya-Z? To jest dopiero niesamowite!’ – dodała.

Jay-Z do współpracy przy soundtracku zaprosił same gwiazdy. Oprócz jego piosenek, na ścieżce dźwiękowej ‘Wielkiego Gatsby’ego’ pojawią się też kawałki m.in. Lany Del Rey, Beyoncé, Florence & The Machine, Gotye czy will.i.ama. Mulligan przyznała, że najbardziej spodobała jej się eteryczna piosenka ‘Young and Beautiful’ Lany Del Rey, a także kawałek Florence Welch. ‘Kocham obie te piosenki’ – powiedziała. ‘Po raz pierwszy usłyszałam je na trailerze. Widziałam go może raz czy dwa, ale oba te kawałki utkwiły mi w głowie na dobre. Są niesamowite’.

Kto by pomyślał, że hollywoodzkie gwiazdy mogą się stresować poznaniem… innych hollywoodzkich gwiazd?

Czwartek, 02. Maja 2013

fb custom audience

adform