Katy Perry dzieckiem... szatana!?

Tak podobno twierdzi jej tata!

Katy wychowywała się w bardzo religijnym domu, bo jej rodzice, Keith i Mary Hudsonowie, są pastorami. Nieraz mieli sporo wątpliwości co do decyzji córki o karierze w show-biznesie, bo nie jest to życie, do jakiego ją przygotowali.

Rodzice Katy znani są też z tego, że przywołują imię córki podczas swoich kazań w całej Ameryce. Podobno jednak niedawno Keith nazwał Katy ‘dzieckiem szatana’ podczas jednego z kazań i wezwał zebranych w kościele do modlitwy za jego córkę!Pytają mnie, jak mogę głosić kazania, kiedy moja własna córka śpiewa o całowaniu innej dziewczyny’ – wyznał.

Z ich punktu widzenia faktycznie oglądanie wystąpień ich córki może być trudnym doświadczeniem… Ojciec Katy wyznał, że nieraz płacze oglądając jej show, bo zdaje sobie sprawę, że ‘tysiące jej fanów są w wielkim błędzie’. ‘Oni kochają i czczą nie to, co trzeba’ – stwierdził.

Katy odebrała bardzo surowe wychowanie. Jako dziecko mogła słuchać tylko muzyki religijnej i jeździć na obozy kościelne. Najwyraźniej jednak z ulgą wyrwała się spod ich opiekuńczych skrzydeł, teraz bowiem jej tryb życia jest typowy dla gwiazd show-biznesu… Z drugiej strony, jej rodzice sami przyznali, że kariera córki… pomogła im w głoszeniu ich ewangelii!

Sama Katy nie wypowiedziała się jeszcze na temat tych doniesień. Jak myślicie, czy tata Katy faktycznie mógł się o niej tak ostro wyrazić?

Czwartek, 02. Maja 2013

fb custom audience

adform