Chłopak Gagi: 'nie jesteśmy zaręczeni!'

Ślubu nie będzie... przynajmniej na razie!

Chłopak Lady Gagi, Taylor Kinney, wydawał się niedawno całkiem zaskoczony informacją, że on i Mother Monster są zaręczeni i niedługo powędrują do ołtarza… Chociaż ci dwoje oficjalnie są ze sobą już od września 2011, wygląda na to, że na razie żadnego ślubu nie będzie!

Od pewnego czasu narastały plotki, że Lady Gaga weźmie ślub jeszcze w tym roku. Według tych doniesień, ci dwoje mieli się pobrać w najbliższe wakacje. ‘To dla mnie nowość!’ – stwierdził Taylor. ‘Najwyraźniej wiecie o tym więcej niż ja’ – dodał.
Zapewnił też, że jego dziewczyna ma się świetnie. Gaga miała niedawno problemy ze zdrowiem – z powodu kontuzji stawu musiała poddać się operacji biodra… Wprawdzie przebiegła ona bez komplikacji, ale rekonwalescencja przykuła Mother Monster na długi czas do wózka inwalidzkiego. Z tego powodu Gaga odwołała resztę koncertów ze swojej trasy ‘Born This Way Ball’.

Za to jak tylko poczuła się lepiej, wybrała się do studia nagraniowego, by tam pracować nad swoim najnowszym albumem ‘Artpop’. W dodatku pojawiły się plotki, że Lady Gaga chciałaby teraz rozkręcić swoją karierę aktorską. Być może więc faktycznie doniesienia o ich ślubie były wyssane palca chociażby dlatego, że Gaga jak na razie… nie miałaby na to czasu!

A wy jak myślicie – Mother Monster stanie przed ołtarzem jeszcze w tym roku?

Poniedziałek, 06. Maja 2013

fb custom audience

adform