Reebok Classic & FISZ

Obczaj buty z limitowanej serii Classic Leather!

Równo 30 lat minęło od momentu, gdy pierwszy model kultowych butów Classic Leather pojawił się na rynku. Tak wspaniała, okrągła rocznica zasługuje na świąteczną oprawę – dlatego też Reebok postanowił uczcić to wielkie trzydziestolecie reedycją Leatherów!

W rolę projektanta modelu Classic Leather wcielił się sam Fisz! Czemu akurat on? To jasne – muzyczne dokonania Fisza zawsze miały unikalny charakter, a jego śmiałość w przełamywaniu stereotypów (zachowując przy tym szacunek dla klasyki) sprawiają, że idealnie nadaje się na patrona nowej kolekcji Classic Leather! Nowe Leathery zaprojektowane przez Fisza dobrze oddają charakter jego muzy – najwyższa jakość, prostota połączona z elegancka klasyką i oczywiście świetny styl.

“Określenie “klasyczny” mocno się w ostatnich czasach zdewaluowało – nikogo nie dziwi, gdy płyta jest nazywana klasyczną miesiąc po wydaniu. W przypadku Classic Leather nie ma mowy o takim nadużyciu, to rzeczywiście klasyczny model, który na swoją pozycję pracował przez trzy dekady." – wspomina Fisz.

Rocznicowa wersja modelu Classic Leather zaprojektowana przez Fisza dostępna będzie w sklepach firmowych Reebok: Arkadia (Warszawa), w centrum handlowym „Focus" (Zielona Góra), Pasaż Grunwaldzki (Wrocław), Silesia City Center (Katowice), w sieci sklepów OLIMP SPORT (Mrągowo, Tczew), w Worldbox w centrum handlowym Manhattan (Gdańsk) oraz online na "www.worldbox.pl":http://worldbox.pl/, www.runcolours.pl, www.bludshop.com

Polecamy!

Poniedziałek, 06. Maja 2013

fb custom audience

adform