Chcesz mieć figurę jak Alicia?

  Nie ma bata - musisz ćwiczyć!

  Alicia Keys to nie tylko muzyka i rewelacyjny styl, ale również figura, której można pozazdrościć! Gwiazda nie kryje, że aby dojść do pożądanych efektów, musi się ciężko napracować. “Alicia każdego dnia ćwiczy około godziny dziennie – zazwyczaj biega, albo tańczy. Ponadto robi sobie przerwy w pracy, podczas których robi po 50 przysiadów i 50 pompek” – mówi przyjaciel gwiazdy jednemu z brytyjskich magazynów.

  Odkąd Alicia Keys dwa lata temu urodziła syna, przykłada szczególną wagę do tego, aby utrzymać formę i zdrowo się odżywiać. Wyznaczyła sobie żelazną zasadę – “śmieciowe żarcie” je tylko w weekendy. I tylko wtedy, gdy najdzie ją szczególna ochota (też macie czasem okrutną chęć na coś baaardzo niezdrowego? No to wiecie, o co chodzi). Dieta i ćwiczenia – to murowany suckes!

  Jeśli też lubicie poćwiczyć, możecie wziąć przykład z Alicii i zrobić to w jej ulubionych butach – Reebokach Classic! W tym roku Alicia Keys ponownie połączyła siły z Rebookiem i zaprojektowała własną kolekcję. Efekty znajdziecie w sklepach Reeboka w całej Polsce, a także na www.worldbox.pl!

  Wtorek, 07. Maja 2013

  fb custom audience

  adform