Winona Ryder na okładce!

Udzieliła wywiadu dla magazynu 'Interview'

Winona Ryder ostatnio nie udzielała się zbytnio w show-biznesie, jednak teraz najwyraźniej wraca do gry! W czasie długiej przerwy Winona m.in. chodziła na terapie, na których starała się wyleczyć swoją kleptomanię, a także pożegnać problemy z alkoholem. Teraz wraca na duży ekran w obrazie ‘Iceman’. Wystąpiła także w mrocznej sesji oraz udzieliła wywiadu magazynowi ‘Interview’. To właśnie z niego możemy dowiedzieć się, że kiedyś odradzano jej karierę aktorską. Dlaczego? Bo nie była dość ładna! Dowiedziała się tego na jednym z castingów…

Byłam w połowie zdania, gdy dyrektor castingu powiedziała: słuchaj, dzieciaku. Nie powinnaś być aktorką. Nie jesteś dość ładna. Wracaj tam, skąd przyjechałaś i idź do szkoły. Nie masz tego czegoś.

Winona jednak nie pozwoliła, by krytyka ją zmiażdżyła – wręcz przeciwnie. ‘Naprawdę myślę, że ona uważała, że robi mi przysługę. Miałam z 15 lub 16 lat. Ale, co zabawne – i niech to świadczy o moich rodzicach i tym, jak mnie wychowali – nie byłam zdruzgotana! Oni zawsze zaszczepiali we mnie świadomość, że o wiele lepiej jest być indywidualnością, być wyjątkowym, że nie musisz wtapiać się w tłum. Miałam więc szczęście o tyle, że większość dziewczyn na moim miejscu by się załamała. A to się jeszcze później wydarzyło kilka razy. A później zdarzało się, że nawet przez mojego agenta otrzymywałam podobne wiadomości: ona się nie nadaje. Ale dlaczego? Nie jest dość ładna’ – wspomina Winona.

Oprócz tego Ryder przyznała też, że jako dziecko była dręczona przez rówieśników. Raz została nawet pobita, po czym ze szkoły wyrzucono nie oprawców, lecz… ją samą! Lata później jedna z dręczących ją dziewczyn przyszła do Ryder po autograf… Akcja jakby wyjęta z naszego cyklu 'Będzie lepiej', nie? (hotlink do będzie lepiej)

Wtorek, 07. Maja 2013

fb custom audience

adform