Chris Brown potwierdza plotki!

  On i Rihanna znowu się rozstali...

  W zeszłym tygodniu zaczęto ostro plotkować, że między Riri a jej chłopakiem, Chrisem Brownem znowu się nie układa i chyba się rozstają. Rozpoczęło się od tego, że Chris na Twitterze przestał śledzić profil swojej dziewczyny, a Riri z kolei wrzuciła do netu fotkę siebie całującej jakiegoś faceta. Niedługo później Brown obchodził swoje 24 urodziny, ale Rihanny nie było nigdzie w pobliżu..

  Teraz sam Chris potwierdził te doniesienia! Przyznał, że on i barbadoska piękność poszli własnymi drogami. Dodał też, że na swojej urodzinowej imprezie chciał zobaczyć ‘tak wiele dziewczyn, jak tylko się da’. Na pewno nie było tam Rihanny, za to pojawiła się była laska Chrisa, Karrueche Tran…

  Ponadto Chris powiedział, że jego zdaniem to, co łączy go z Riri ‘to zawsze będzie miłość’. Według niego Barbadoska miała za mało czasu na życie osobiste i rozmijali się. ‘Jestem dorosłym facetem, muszę iść naprzód’ – stwierdził. ‘Patrzę na to w ten sposób: zawsze będę kochał tę osobę, ale ludzie mają różne pragnienia i potrzeby’.
  Sama zainteresowana nie wypowiedziała się jeszcze na ten temat…

  Co o tym myślicie? To dobrze? Czy może szkoda, że się rozstali?

  Wtorek, 07. Maja 2013

  fb custom audience

  adform