1D ze specjalną ochroną?

Zatrudnią byłych ochroniarzy... prezydenta Obamy!

Chłopaki z One Direction nie pierwszy raz boją się o swoje bezpieczeństwo. Ich fanki czasem są w stanie zrobić naprawdę wiele, by zwrócić na siebie uwagę swoich idoli… Harry Styles oberwał kiedyś w krocze butem, który rzuciła z publiczności jedna z dziewczyn, niedawno z kolei mało nie został zmiażdżony, próbując dostać się do samochodu poprzez tłum rozemocjonowanych fanek we Francji.

Teraz jednak obawiają się głównie o Liama Payne’a… Dopiero co serwisy plotkarskie obiegła informacja, że Liam rozstał się ze swoją dziewczyną, Danielle Peazer. I kto wie, do czego tym razem będą zdolne fanki, które ‘odzyskały’ jednego z przystojniaków?

Właśnie dlatego podobno szefowie wytwórni współpracującej z chłopakami na czas ich trasy koncertowej w USA postanowili zapewnić im jeszcze lepszą ochronę – dawnych ochroniarzy prezydenta Obamy! Informator powiedział w wywiadzie dla jednej z gazet: ‘Liam znowu jest singlem, co tylko zaostrzyło sytuację. Niektórzy z ich ochroniarzy pracowali z Obamą i w strefach działań wojennych’.

Co więcej, kilku z ochroniarzy zostanie wysłanych również do muzeum Madame Tussauds w Nowym Jorku, gdzie fani mogą już podziwiać figury woskowe One Direction…

Jak myślicie, przesadzają, czy słusznie obawiają się o własne bezpieczeństwo?

Środa, 08. Maja 2013

fb custom audience

adform