Kristen trzyma fason!

Po raz kolejny okrzyknięta najlepiej ubraną laską!

Co prawda nie dotarliśmy jeszcze nawet do półmetka 2013 roku, ale brytyjskie ‘Glamour’ już postanowiło stworzyć listę najlepiej ubranych kobiet. Drugi raz z rzędu pierwsze miejsce zajęła Kristen Stewart! Chociaż aktorka zajmuje wysokie miejsca również w mniej chlubnych rankingach, jak np. gwiazda najbardziej nielubiana czy najmniej godna zaufania, to nadal ma wierne grono fanów. Ci, jak widać, doceniają nie tylko jej talent aktorski.

Chociaż Kristen słynie z tego, że nic sobie nie robi z typowo hollywoodzkiego blichtru i najlepiej się czuje w dżinsach, trampkach i w czapce z daszkiem, kiedy już musi się odstawić, robi to w wyjątkowym stylu! Co prawda rygorystyczni fani mody nadal pamiętają, jak Kristen pozowała do zdjęć w eleganckiej sukni i w trampach Converse’a, a także jak na oscarowej gali kuśtykała o kulach, ale trzeba przyznać, że ostatnio Stewart żadnych modowych wpadek nie zaliczyła. Wręcz przeciwnie!

‘Glamour’ chwali aktorkę m.in. za swój własny, nieco rockowy styl. To właśnie dzięki niemu Kristen przegoniła takie elegantki, jak Emma Watson czy Taylor Swift, a nawet Kate Middleton. Oprócz nich w pierwszej dwudziestce znalazły się także Reese Witherspoon, Angelina Jolie, Zooey Deschanel i Beyoncé. Z kolei ulubienica publiczności i krytyków, tegoroczna zdobywczyni Oscara, Jennifer Lawrence zajęła niskie, 48 miejsce.

Co myślicie o tej liście? Kristen zasłużyła na pierwsze miejsce?

Środa, 08. Maja 2013

fb custom audience

adform