Liam Payne jest wolny!

Rozstał się z Danielle Peazer!

Dobra wiadomość dla wszystkich directionerek – Liam Payne znowu jest do wzięcia… właśnie rozstał się z Danielle Peazer. Liam zapewnił jednak, że wszystko przebiegło w dobrej atmosferze i pozostaną przyjaciółmi. Podobno para miała ostatnio sporo problemów, żeby w ogóle znaleźć czas na spotkania.

Liam razem z 1D miał mnóstwo roboty przy trasie koncertowej i nagrywaniu nowej płyty, nie mówiąc już o kręceniu filmu ‘This Is Us’. Z kolei jego była dziewczyna jest modelką i tancerką, i też musiała skupić się na swojej karierze.

Para miała już krótką przerwę jesienią, ale wtedy udało im się odłożyć różnice między nimi na bok i wrócić do siebie. Tym razem rozstali się po poważnej rozmowie, jaką przeprowadzili w kwietniu. Podobno już od miesięcy zmagali się z różnym problemami w związku, które ostatecznie zaowocowały tym, że zdecydowali się pozostać przyjaciółmi.

Wygląda więc na to, że tych dwoje razem od tej pory będziemy mogli oglądać już tylko na filmie ‘This Is Us’, dokumencie z trasy koncertowej chłopaków z 1D…

Co o tym myślicie? Dobra decyzja?

Środa, 08. Maja 2013

fb custom audience

adform