Kanye West do Kim: 'jesteś wspaniała'

Wspierał ją podczas gali Met 2013

Chociaż Kanye West nie jest szczególnie wylewny w sytuacjach publicznych, ostatnio podczas gali Met 2013 otwarcie okazał wsparcie swojej dziewczynie i przyszłej matce swojego dziecka, Kim Kardashian. Podczas swojego występu, na którym wykonywał podobno kawałki ze swojego jeszcze nie zatytułowanego, nadchodzącego albumu, Kanye znalazł chwilę, by powiedzieć: ‘Nie pozwól nikomu cię zdołować, jesteś wspaniała, naprawdę wspaniała’.

Jak twierdzą świadkowie, powiedział to wyraźnie do Kim, która w ostatnim czasie była poddana ostrej krytyce w mediach. Komentowano nie tylko jej tryb życia, ale też kolejne ciążowe kreacje, z reguły nie zostawiając na przyszłej mamie suchej nitki!

Tymczasem fani Westa wciąż nie mogą doczekać się choćby podania daty premiery jego najnowszego krążka. Choć wiadomo, że pracował ostatnio nad nowymi numerami, nie zdradził zbyt wielu szczegółów. Ostatnio wprawdzie napisał na swoim Twitterze ‘18 czerwca’,
ale nie dodał już do tego żadnego wyjaśnienia, więc nie jest pewne, czy ta tajemnicza data to właśnie data premiery, termin wyznaczony na poród Kim, a może… data ich ślubu.

Fajnie, że Kim może liczyć na wsparcie swojego chłopaka, prawda?

Środa, 01. Maja 2013

fb custom audience

adform