Selena Gomez o związku z Biebsem!

Zobacz, o powiedziała w ostatnim wywiadzie!

W jednym z niedawnych wywiadów Selena Gomez opowiedziała o swoich relacjach z Justinem Bieberem! Do tej pory od momentu rozstania zazwyczaj odmawiała jakiegokolwiek komentarza na temat jej i Biebsa. Jej wypowiedzi są tym ciekawsze, że najprawdopodobniej wywiad odbył się… tuż przed tym, jak ci dwoje wrócili do siebie!
Selena przyznała m.in., że niewiele mogła poradzić na to, że zakochała się w idolu nastolatek. Jednak presja, jaka na nich ciążyła, była ogromna – w końcu obydwoje robili kariery w show-biznesie. ‘To bardzo niekomfortowe, że dokądkolwiek się ruszysz, ludzie o tym wiedzą. Nie lubię tego. Ale Justin i ja nigdy nie chcieliśmy skupiać na nas uwagi’ – stwierdziła Sel, dodając: ‘Nie odżegnuję się od tego, ani nie powiem, że chciałabym tego znowu. Nie wiem. Jestem jeszcze dzieciakiem, rozstania są normalne’.

Z kolei o sytuacji po rozstaniu Selena powiedziała: ‘Muszę przeżyć te emocje i uwolnić się od nich. Zajmuję się sobą, swoimi przyjaciółmi, a [Justin] też ma się świetnie’. Przyznała też, że w tej początkowo trudnej sytuacji pomogło jej napisanie piosenki o rozstaniu! ‘To najbardziej osobisty kawałek na płycie’ – wyznała. ‘Myślę, że to słodki sposób na uwolnienie emocji’.

Jak sytuacja między nimi wygląda obecnie? Nie ma na ten temat żadnych oficjalnych informacji, ale fotki, które niedawno wrzucał na Twittera Biebs sugerowały dość jasno, że on i Selena znowu są ze sobą blisko

Justin przyznał, że musi dorosnąć do wielu rzeczy’ – twierdzi jeden z informatorów. ‘Ale oni oboje bardzo chcą, żeby to wypaliło, więc cóż można powiedzieć? Ci dwoje dorastali razem i wciąż mają obsesję na punkcie siebie nawzajem’.

Czwartek, 09. Maja 2013

fb custom audience

adform