Rodzina Liama przeciw Miley?

Podobno powiedzieli mu, że powinien się z nią rozstać!

Ostatnio sporo plotkowało się o statusie związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha. Nie wiadomo, jak tak naprawdę im się układa i czy w ogóle są razem. Jedyne, czego możemy być w miarę pewni to to, że przechodzili poważny kryzys w swojej relacji…

Najprawdopodobniej też ich ślub został przełożony na bliżej nieokreślony termin albo na razie odwołany, a członkowie ich rodzin zgodnie twierdzili, że nie znają daty ewentualnej ceremonii.

Ostatnio jednak pojawiło się również sporo plotek dotyczących rodziny Liama. Podobno to właśnie oni najbardziej namawiali go, żeby raz na zawsze zakończył związek z Miley. Ich zdaniem ci dwoje nie pasują do siebie i mają na siebie zły wpływ. Czy rzeczywiście tak było? Chwilę później kolejny informator stwierdził, że to nieprawda, dodając, że bracia Liama, podobnie jak cała reszta jego rodziny, ‘naprawdę lubią’ Miley. I chociaż Liam i Miley przechodzili przez kłopoty w związku, to rodzina się do tego nie wtrąca – Liam wspólnie z narzeczoną stara się przepracować ich problemy, a oni go w tym wspierają.

Bracia Liama naprawdę lubią Miley, podobnie jak cała jego rodzina, nie robiliby niczego za jej plecami ani nie próbowaliby ich rozdzielić’ – twierdzi informator. Powiedział też, że narzeczeni naprawdę ciężko pracują nad tym, by uratować ich związek. Jednocześnie jednak starają się zachować maksimum prywatności i pozbyć się uwagi mediów – dlatego nie wrzucają do netu wspólnych fotek, tak jak kiedyś.

Kibicujecie, żeby im się udało?

Czwartek, 09. Maja 2013

fb custom audience

adform