Kristen nie zasługuje na zaufanie?

  Robert Pattinson się tym nie przejmuje!

  Kristen Stewart zajęła niezbyt zaszczytne pierwsze miejsce w kolejnym rankingu! Ostatnio ponownie okrzyknięto ją najbardziej stylową laską razem została uznana za najmniej godną zaufania gwiazdę w USA. Oczywiście nietrudno się domyślić, że przyczyną jest skandal ze zdradą Kristen, która miała romans z reżyserem ‘Królewny Śnieżki i Łowcy’, Rupertem Sandersem. Chociaż Kristen i Rob rozstali się na pewien czas i przeszli przez poważny kryzys w związku, to koniec końców wrócili do siebie i od pewnego czasu wszystko wskazuje na to, że układa im się lepiej niż kiedykolwiek!

  Media jednak nie wybaczają takich błędów zbyt łatwo, dlatego Kristen wciąż zajmuje wysokie miejsca na listach nielubianych, czy właśnie niegodnych zaufania gwiazd. Na szczęście jej chłopak już się tym nie przejmuje! Informator z otoczenia twierdzi, że Pattinson nie zwraca uwagi na takie rankingi, bo całą aferę ze zdradą już ma dawno za sobą. Wygląda na to, że nie tylko wybaczył Kristen, ale już nawet nie chce wracać myślami do całej sprawy! Co więcej, Kristen też w ogóle się tym nie przejmuje…

  Od kiedy RPatz wrócił z Australii, gdzie przez dłuższy czas pracował na planie filmu ‘The Rover’, on i Kristen stali się niemal nierozłączni. Chociaż wcześniej, z powodu ich rozłąki, podejrzewano, że się rozstali, to okazało się, że potrzebowali tylko spędzić trochę czasu osobno.

  Ta chwilowa separacja wyszła im chyba na dobre, bo od powrotu Roba bardzo często są widywani razem na mieście z przyjaciółmi, na koncertach i festiwalach.

  Czwartek, 09. Maja 2013

  fb custom audience

  adform