Avril Lavigne już wybiera obrączki!

Ślub z Chadem Kroegerem już tuż tuż!

Najnowszy kawałek Avril Lavigne i jej narzeczonego z zespołu Nickleback Chada Kroegera, ‘Never Growing Up’, sugeruje jasno, że najchętniej obydwoje cofnęliby się do czasów szkolnych. Jednak zamiast tego w najbliższym czasie czeka ich raczej duży skok w dorosłość… Ci dwoje bowiem już niedługo powędrują do ołtarza! Ślub szczęśliwej pary ma się odbyć 15 czerwca. Avril nie kryje, że jest ‘bardzo podekscytowana’ zbliżającą się uroczystością. Tymczasem według plotek, Chad kupił już im obojgu obrączki! Podobno zdecydowali się na projekt Neila Lane’a.

Informator, który ponoć na własne oczy widział Avril wchodzącą do jednego z jego salonów, twierdzi, że Lavigne najbardziej spodobała się obrączka składająca się z diamentów i platyny z dopasowaną szerszą platynową obrączką dla jej przyszłego męża.
Avril i Chad zaczęli się spotykać, gdy poznali się podczas wspólnej pracy nad jej nowym albumem. W zeszłym roku w jednym z wywiadów Avril powiedziała: ‘On sprawia, że każdego dnia się śmieję, i codziennie troszczy się o mnie’.

Wowwww… wzruszyliśmy się! a Wy?

Piątek, 10. Maja 2013

fb custom audience

adform