Biebs zmienia się dla Sel?

Dla niej chce być... prawdzimym gentlemenem!

Justin Bieber jest już całkiem nowym człowiekiem – i bardzo chce to udowodnić Selenie Gomez. Od czasu, gdy znowu zaczęli się spotykać (a najprawdopodobniej są już razem), Biebs wyłazi ze skóry, żeby pokazać Sel, że słusznie dała mu drugą szansę. Podobno sam z siebie tworzy listę obietnic dla niej, które chce spełnić. Wynajduje także coraz to nowsze sposoby na to, by być dla niej jeszcze lepszym chłopakiem. Chociaż ich relacje nie były najcieplejsze, gdy zerwali ze sobą w grudniu, to spędzili sporo czasu z dala od siebie i teraz Biebs chce pokazać, że nie zmarnował tych kilku miesięcy, lecz dojrzał do wielu spraw.

Informator z otoczenia Seleny twierdzi: ‘Justin uwielbia jej piosenki. Ciężko pracuje nad tym, by być dla niej gentlemanem, wie też, jak jej muzyka jest dla niej ważna, dlatego często ją komplementuje. Już nie może się doczekać, kiedy ją znowu zobaczy i ciągle jej opowiada, co będą robić po jego powrocie do Stanów, a ona ma nadzieję, że on dotrzyma tych obietnic’.

W kwietniu ci dwoje spędzili ze sobą kilka dni – Selena wybrała się w kilkunastogodzinną podróż do Oslo akurat wtedy, kiedy Biebs koncertował w Norwegii, a później widziano ich, jak wychodzili z hotelu w Sztokholmie. Justin wrzucił także na Twittera ich wspólną fotkę, którą chwilę później skasował. Wszystko jednak wskazuje na to, że Bieber i Gomez znowu są ze sobą blisko! I chociaż obydwoje są zajęci swoim życiem zawodowym, to podobno każdą wolną chwile spędzają rozmawiając przez telefon.

Biebsowi tym razem uda się zatrzymać Sel przy sobie? Jak myślicie?

Piątek, 10. Maja 2013

fb custom audience

adform