Bieber i Selena w Idolu?

Mogą zostać jurorami w amerykańskiej edycji

Kto będzie jurorem w kolejnej edycji ‘American Idol’? Wygląda na to, że na szczycie listy potencjalnych sędziów znajdują się Justin Bieber i Selena Gomez! Oprócz nich brani pod uwagę są m.in. Pink i Diddy… W każdym razie raczej nie zobaczymy więcej na jurorskich fotelach Mariah Carey i Nicki Minaj, bo ich ciągłe sprzeczki nieźle wkurzały producentów. Podobno jednak dwóch pozostałych dotychczasowych jurorów, Randy Jackson i Keith Urban, również nie mogą czuć się zbyt pewnie, bo nie wiadomo, czy ich kontrakty zostaną przedłużone…

Amerykańska edycja Idola nie cieszy się ostatnio największą popularnością, a jej oglądalność spada. Dlatego producenci chcą stanąć na głowie, byleby tylko przyciągnąć publiczność. Ich zdaniem ekipa składająca się z takich gwiazd, jak Biebs czy Selena, znowu przyciągnąłby tłumy przed telewizory! Jedynie prowadzący program, Ryan Sycrest, może spać spokojnie – jego zobaczymy także i w 13. edycji programu.

Nie wiadomo oczywiście, czy Sel albo Justin chcieliby w ogóle rozważyć przyjęcie takiej posady. Biorąc jednak pod uwagę, że ostatnio sporo plotkuje się o tym, że ci dwoje znowu są ze sobą blisko, mogłoby być naprawdę ciekawie!

Co o tym myślicie? Chcielibyście zobaczyć parę Biebs/Sel jako sędziów?

Piątek, 10. Maja 2013

fb custom audience

adform