Kim inspiruje się Selena?

Na jej piosenki wpłynęli Britney, Janet Jackson i... Skrillex!

Wciąż nie wiadomo, kiedy usłyszymy najnowszy krążek Seleny Gomez, ale dzięki jej singlowi 'Come & Get It' mamy już mały przedsmak tego, czego możemy się spodziewać. Jej nowy numer miał swoją premierę w kwietniu i od tamtej pory Sel uzbierała mnóstwo pozytywnych opinii na jego temat! Kilka dni temu z kolei podzieliła się z fanami teledyskiem do kawałka. Podczas ostatniego wywiadu Sel przyznała jednak, że to dopiero początek! Wyjawiła nam, że większość numerów z nachodzącego albumu to energiczne, taneczne numery. ‘Do tego albumu musiałam nagrać ponad 24 piosenki i miałam mnóstwo frajdy, mając więcej kontroli nad ich kreatywną stroną i mając więcej do powiedzenia, to było dla mnie bardzo ważne podczas nagrywania tego krążka’ – powiedziała.

Przejęcie kontroli nad częścią projektu dało Selenie nie tylko możliwość wyrażania siebie w tekstach piosenek, ale też eksperymentowania z różnymi dźwiękami: ‘Chcę, żeby to była mieszanka wszystkiego, na punkcie czego mam obsesję. Kocham tańczyć i uwielbiam sprawiać, że ludzie rwą się do tańca. To wspaniałe uczucie’ – przyznała. ‘__Kręcenie ’Spring Breakers’ było super, bo Skrillex i Cliff Martinez robili soundtrack, a Skrillex zainspirował mnie do eksperymentowania z dubstepem i mam kilka takich piosenek__’.

Jednak nie tylko Skrillex wpłynął na nowe kawałki Gomez. Sel przyznaje się także do innych wzorów: ‘Britney Spears jest jedną z moich inspiracji. Oglądałam też NSYNC, Janet Jackson – chodziło o ich występy, niekoniecznie o samą scenę. Kiedy oglądasz wideo z Janet Jackson, przez połowę czasu ona jest w dżinsach, uwielbiam to. Ona wygląda oszałamiająco, bo tu chodzi o zachowanie na scenie, dlatego sama chciałabym pójść w tę stronę’.

Janet Jackson, Britney Spear i Skrillex jako inspiracje? Jak myślicie, wyjdzie z tego ciekawa mieszanka?

Poniedziałek, 13. Maja 2013

fb custom audience

adform