Nowa zajawka 'Człowieka ze stali'

Russel Crowe wciela się w tatę Supermana!

Już niedługo ukaże się nowy film opowiadający o przygodach Supermana! Premiera ‘Człowieka ze stali’ zaplanowana jest bowiem na 12 czerwca na świecie, a w naszych kinach pojawi się 21 czerwca. W obrazie wyreżyserowanym przez Zacka Snydera zobaczymy Henry’ego Cavilla w tytułowej roli i Amy Adams jako jego ukochaną Lois Lane. Oprócz tego na ekranie pokażą się Michael Shannon, Kevin Costner, Diane Lane, Laurence Fishburne i Russel Crowe w roli ojca głównego bohatera. To właśnie głównie jego dotyczy najnowszy trailer ‘Człowieka ze stali’! Na samym początku krótkiego, 40-sekundowego klipu słyszymy bowiem jego głos: ‘Co zrobić, jeśli dziecko marzyło o byciu kimś innym niż narzuciło mu społeczeństwo? Co zrobić, jeśli dziecko aspirowało do czegoś znacznie większego?

To ‘coś znacznie większego’, o którym wspomina Jor-El, czyli ojciec Supermana, to – sądząc po klipie – bez wątpienia funkcja wybawiciela całej naszej planety. Tytułowy bohater co prawda na początku z kamienną twarzą idzie do aresztu prowadzony przez ludzi, których sam przysiągł ochraniać, jednak ostatecznie traci swój spokój. I kiedy jego główny przeciwnik, Generał Zod (Michael Shannon), pustoszy miasto, Superman ostatecznie decyduje się wrócić do walki, a przede wszystkim ochronić ludzi, których kocha.

Zwiastun możecie zobaczyć TUTAJ

Jak zapewniają nas napisy pod koniec klipu, czeka nas ‘najbardziej epicki i najbardziej wyczekiwany film tego roku’. A sądząc po trailerze, faktycznie nie będzie można mu odmówić rozmachu i pięknych zdjęć!

Jak myślicie, będzie z tego kinowy hit?

Poniedziałek, 13. Maja 2013

fb custom audience

adform