Dziś urodziny Pattinsona!

Sto lat, Rob!

Robert Pattinson kończy dziś 27 lat! A za nim naprawdę intensywny czas… W przeciągu ostatniego roku udało mu się po raz kolejny udowodnić, że nie jest aktorem jednej roli, a na sadze o wampirach jego kariera bynajmniej się nie zakończy. Co prawda zakończenie prac na planie ‘Zmierzchu’ musiało być słodko-gorzkim doświadczeniem – w końcu to właśnie ta seria przyniosła mu największą popularność – jednak nadszedł czas, by rozwijać swoją karierę w innych kierunkach.

Robertowi się to udało i raczej nie może narzekać na brak interesujących propozycji zawodowych. W niedługim czasie zobaczymy go w kilku filmach, takich jak ‘Cosmopolis’, ‘The Rover’, ‘Queen of the Desert’, ‘Mission: Blacklist’ czy ‘Maps to the Stars’.

Udało mu się też wybaczyć swojej dziewczynie Kristen Stewart jej romans z reżyserem ‘Królewny Śnieżki i Łowcy’, Rupertem Sandersem. To zdecydowanie nie był dla niego najłatwiejszy moment w życiu – przeżył prawdziwy szok, widząc zdjęcia Kristen w objęciach Sandersa na okładkach tabloidów. Początkowo był załamany i wyprowadził się z ich wspólnego domu, lecz chociaż obydwoje musieli przebrnąć przez naprawdę spore problemy w swoim związku, to ostatecznie para wróciła do siebie i teraz są szczęśliwsi niż kiedykolwiek wcześniej!

W tym szczególnym dniu życzymy Robertowi szczęścia i kolejnych sukcesów! A wy – jakie macie życzenia urodzinowe dla Roba?

Poniedziałek, 13. Maja 2013

fb custom audience

adform