Fani Seleny i Taylor grożą Miley?

Żali się, że hejterzy życzą jej nawet śmierci...

Miley Cyrus wyjawiła niedawno, że fani Seleny Gomez i Taylor Swift wysyłają jej różne okropne wiadomości, włącznie z groźbami śmierci! Miley napisała o tym na swoim Twitterze w serii kilku postów. Twierdzi, że dosłownie każdego dnia jest nękana przez hejterów, którzy uważają, że wspierają swoich idoli poprzez gnębienie innych celebrytów. Jednocześnie poprosiła swoich fanów, by nigdy nie zachowywali się w podobny sposób.

‘__Każdego dnia ktoś ze ’Swift’ albo ‘Gomez’ w swoim nicku życzy mi potwornych rzeczy (śmierć jest popularna). Proszę, Smilersi, nigdy nie myślcie, że wspieracie mnie w jakikolwiek sposób, siejąc nienawiść do innych artystów. Moi fani sprawiają, że jestem z nich dumna, poprzez wspieranie mojej muzyki i wszystkiego, co robię. Jestem pewna, że ci hejterzy sprawiliby więcej radości swoim idolom, twittując posty o ich muzyce, niż życząc komuś śmierci, jak jacyś psychole__’.

Miley musiała już radzić sobie nie tylko z hejterami, ale też z nachalnymi paparazzi i z serwisami plotkarskimi. Żaliła się, że przez paparazzich koczujących pod jej domem nie mogła nawet wyjść spokojnie na kawę ze znajomymi. Z kolei serwisy plotkarskie rozpisywały się na temat jej związku z Liamem Hemsworthem, m.in. sugerując, że Liam zdradza Miley z aktorką January Jones i że para zerwała zaręczyny…

Ostatnio jednak Cyrus coraz mniej udziela się w mediach społecznościowych i chroni swoją prywatność. Choć niektórzy uważają, że to z powodu rozstania z Liamem, informator z ich otoczenia stwierdził niedawno, że ci dwoje pracują wspólnie nad problemami w związku i dlatego obydwoje chronią swoje życie osobiste przed mediami.

Plotki plotkami, ale hejterzy grożący komuś śmiercią to już totalne przegięcie, nie?

Wtorek, 14. Maja 2013

fb custom audience

adform