Beyoncé w kolejnej ciąży?

Czy jest już gotowa już na drugie dziecko?

Po tym, jak Beyoncé wyjawiła niedawno, że chciałaby powiększyć swoją rodzinę, by jej córeczka Blue Ivy miała rodzeństwo, od razu pojawiły się plotki, że Bey jest w kolejnej ciąży. Na razie jednak chyba nic z tego… Jeden z informatorów z otoczenia Queen B. i jej męża Jaya-Z na pytanie, czy to prawda, zdziwił się: ‘Znowu ta plotka?’. Inny z kolei zażartował: ‘Nie bądźcie głupi’, twierdząc, że to byłby bardzo kiepski czas dla Beyoncé na zachodzenie w ciążę.

Wiem, że planują kolejne dziecko w przyszłości, ale to nie miałoby dla niej sensu teraz, gdy jest w trasie koncertowej’ – dodał. Jakby to jeszcze nie przekonało niedowiarków, którzy upierają się, że Bey jest w ciąży, trzeci z informatorów powiedział: ‘Beyoncé i Jay planują kolejne dziecko po tym, jak skończy się jej trasa i sprawy się trochę uspokoją’.

Sama Bey podczas wywiadu wyznała: ‘Myślę, że moja córka potrzebuje towarzystwa. Sama uwielbiam bycie starszą siostrą’. Dodała też: ‘Moim najważniejszym na świecie zadaniem jest ochranianie mojej córki i jestem bardzo opiekuńcza. Chcę mieć pewność, że będzie miała zdrowe, bezpieczne, normalne życie. Czuję się wielką, wielką szczęściarą, że mogę nadal robić to, co kocham, a teraz w dodatku nadać temu wszystkiemu większe znaczenie, jakim jest bycie jej mamą’.

Wygląda więc na to, że mała Blue Ivy faktycznie będzie starszą siostrą… tylko jeszcze nie teraz!

Wtorek, 14. Maja 2013

fb custom audience

adform