Mama Katy Perry 'dziękuje Bogu za jej rozwód'?

Katy wyznała, że jej religijna mama nie lubiła Russella Branda!

Rodzina Katy Perry jest znana nie tylko dlatego, że Katy robi ogromną karierę na całym świecie, a jej hity biją rekordy popularności. Jej rodzice, pastorzy, słyną ze swojej religijności i z tego, że podróżują po Stanach ze swoimi kazaniami. Katy wyznała niedawno, że jej mama nie lubiła Russela do tego stopnia, że codziennie modliła się, by córka wzięła rozwód!
Ostatecznie para faktycznie rozwiodła się po zaledwie 14 miesiącach małżeństwa.

Kiedy dorastałam, nie wolno mi było słuchać innej muzyki niż religijna. Madonna, moja idolka, była uważana za gorszą od diabła. Każdego dnia dziękuję Bogu za stworzenie nas wszystkich równymi i modlę się za każdego, kto walczy o wolność słowa’. Dodała też: ‘Popieram małżeństwa homoseksualne i chcę równości płci. A moja mama dziękuje Bogu każdego dnia za mój rozwód’.

Tymczasem Katy po rozstaniu z Russelem przeżyła traumę, a niedawno musiała nawet skorzystać z pomocy terapeuty! Bez tego bowiem nie byłaby w stanie ruszyć dalej ze swoim życiem… Niedawne rozstanie z Johnem Mayerem sprawiło podobno, że Katy ‘zdała sobie sprawę, że wciąż nosi w sobie żałobę po związku z Russelem, oraz że nigdy nie poradziła sobie z tym na dobre’ – jak twierdzi jeden z informatorów…

Wtorek, 14. Maja 2013

fb custom audience

adform