Angie i Brad wezmą ślub?

Mają się pobrać 'wcześniej niż później'

Chociaż plotki o ślubie najpiękniejszej pary Hollywood krążą od dawna, to najwyraźniej ta chwila zbliża się wielkimi krokami. Jakiś czas temu plotkowano, że Angelina Jolie i Brad Pitt pobiorą się tuż po zakończeniu festiwalu w Cannes, który właśnie startuje. Oficjalnej daty uroczystości nie podano, ale Angie podobno chciałaby wyjść za Brada raczej ‘wcześniej niż później’…

W swoim oświadczeniu, w którym poinformowała, że poddała się operacji w celu uniknięcia raka piersi, Jolie opowiedziała też, jak wiele wsparcia i miłości zapewnił jej w tym czasie Brad. Z kolei jeden z informatorów wyznał: ‘Angie jest gotowa na ślub, a dzieciaki się go domagają i ciągle pytają Brada i Angelinę, kiedy się wreszcie odbędzie’.

Para jest zaręczona już od 2011 roku, kiedy to Brad oświadczył się Angelinie, podarowując jej pierścionek za pół miliona dolarów! Pitt przyznał wtedy, że presja otoczenia jest coraz silniejsza, zwłaszcza ze strony ich dzieci. ‘Ten moment się zbliża. To już niedługo. Mam dobre przeczucia na ten temat’ – dodał. Na temat samego ślubu powiedział wtedy: ‘[Zapraszamy] tylko rodzinę’.

Jak myślicie, pobiorą się w końcu?

Środa, 15. Maja 2013

fb custom audience

adform