Jest już nowy krążek Demi Lovato!

Udzieliła nam specjalnego wywiadu z okazji premiery

Wczoraj wreszcie odbyła się premiera długo wyczekiwanego przez fanów krążka Demi Lovato, zatytułowanego po prostu ‘Demi’. Specjalnie dla MTV zdecydowała się przerwać na chwilę świętowanie, by wpaść do nas i udzielić wywiadu. Oprócz całkiem poważnej rozmowy na temat jej muzyki, nie zabrakło również żartów i wygłupów z fanami…

Demi wyznała m.in., że spośród 13 kawałków znajdujących się na płycie, tylko trzy nie są jej autorstwa, dlatego jej ‘wewnętrzny głos’ odegrał niemałą rolę przy nagrywaniu krążka. __’Wydaje mi się, że jeżeli śpiewasz wyłącznie piosenki napisane przez kogoś innego, to trudniej jest ludziom zrozumieć twoją historię. Moim celem było napisanie absolutnie każdej piosenki na nowy album, ale potem zakochałam się w piosenkach autorstwa kogoś innego’ __– powiedziała.

Dodała też, że przy pisaniu kawałka ’Shouldn’t Come Back’ wprowadzała mnóstwo poprawek, bo procesowi twórczemu towarzyszyło mnóstwo silnych emocji. ‘Był punkt zwrotny w piosence, który opowiadał o czymś, ale stwierdziłam, że chcę spróbować czegoś innego. Więc zaśpiewałam inne słowa na zasadzie jakby free-style’u i wtedy zmieniłam piosenkę całkowicie. A producenci w studiu stwierdzili ’ale to było ciężkie’ – przyznała.

Demi powiedziała też, że jest bardzo podekscytowana premierą i ma nadzieję, iż jej fani będą dumni z tego albumu.

A wy słuchaliście już nowych kawałków Demi? Jak wam się podoba jej płyta?

Środa, 15. Maja 2013

fb custom audience

adform