Nicki Minaj o biznesie muzycznym:

'Jest jak w szkole średniej'

Nicki Minaj wydaje się całkiem nieźle odnajdywać w świecie show-biznesu. Znana głównie jako raperka, od pewnego czasu odgraża się, że oprócz kariery muzycznej, marzy jej się spróbowanie swoich sił w aktorstwie. W dodatku ostatnio brała udział w amerykańskim ‘Idolu’ jako jeden z jurorów. Jednocześnie jednak Nicki wyznała niedawno, że nie zamierza brać udziału w ‘konkursie popularności’ przemysłu rozrywkowego i porównała branżę muzyczną do… szkoły średniej!

W wywiadzie dla Teen Vogue’a powiedziała: ‘Ludzie w tym biznesie zachowują się, jakby byli w liceum. To wszystko wygląda czasem jak jeden wielki konkurs popularności, i wiecie co? Nie mogę pozwolić sobie, żeby mnie to rozpraszało. Nie chcę grać w śmieszne gierki z tymi, którzy są już dorosłymi w tej branży’. Dodała też: ’Nie mogę przymilać się do kogoś tylko dlatego, że jest teraz na topie. Nie zrobię tego’.

Obecnie przyszłość Nicki w kolejnej edycji ‘Idola’ jest mocno niepewna. Spadła oglądalność programu i producenci poważnie zastanawiają się nad zmianą ekipy jurorskiej, żeby przyciągnąć publiczność. W dodatku mają już dosyć ciągłych sprzeczek pomiędzy Minaj a drugą jurorką, Mariah Carey. Możliwe więc, że to właśnie groźba utraty posady w programie tak zraziła Nicki do branży muzycznej…

Jak myślicie, Nicki ma rację?

Środa, 15. Maja 2013

fb custom audience

adform