Cara Delevingne ma pierwszą dziarę!

Pochwaliła się nią na wspólnej fotce z Rihanną

Jedna z najgorętszych i najbardziej rozchwytywanych modelek ostatnich czasów, Cara Delevingne, ma nową dziarę! To jej pierwszy tatuaż, więc nic dziwnego, że o poradę poprosiła swoją bardziej doświadczoną kumpelę, Rihannę, która sama ma ich około dwudziestu! Riri zabrała Carę do znanego nowojorskiego tatuażysty o pseudonimie Bang Bang, który – oczywiście poza samą Barbadoską – tatuował m.in. Chrisa Browna czy Justina Biebera.

Nowa dziarka Cary to głowa lwa na palcu wskazującym. Wrzuciła jego fotkę na Instagram wraz z podpisem: ‘Mój pierwszy tatuaż! Lwy rządzą’. Dodała też później: ‘Jestem taka szczęśliwa! Jeszcze raz dziękuję’.

Czemu akurat lew? Nie wiadomo tego na pewno, ale możemy się domyślać, że chodzi o znak zodiaku, biorąc pod uwagę, że Rihanna na Twitterze dodała dziś rano hashtag #Zodiackilla do tej fotki. Napisała też na swoim własnym Instagramie: ‘Moja kochana @caradelevigne właśnie przyszła i została wydziarana po raz pierwszy!’.

Dziewczyny spędzają ostatnio ze sobą niemal każdą wolną chwilę. Co prawda Cara ma obecnie mnóstwo pracy, biorąc udział w kampaniach, sesjach zdjęciowych i chodząc po wybiegach. Jednak kiedy tylko nie jest zajęta sprawami zawodowymi, spotyka się ze swoimi najlepszymi kumpelami: Ritą Orą albo właśnie Rihanną.

Ciekawe, czy Delevingne, podobnie jak Riri, złapie bakcyla i też zrobi sobie więcej dziarek… Jak myślicie?

Środa, 15. Maja 2013

fb custom audience

adform