Chris Brown otwiera nowy 'kanał' dla fanów

Chce dzielić się z nimi swoim życiem...

Chociaż jeszcze niedawno Chris Brown odgrażał się, że zamierza zniknąć ze świata social mediów, najwyraźniej zmienił zdanie. Ogłosił właśnie, że uruchamia specjalną aplikację, dzięki której fani będą mogli… na bieżąco śledzić jego życie! Na jego stronie pojawił się ‘Kanał Chrisa Browna’, poprzez który Breezy będzie mógł być w kontakcie z fanami w dowolnym momencie.

Oprócz dostępu do całego ‘zaplecza’, fani będą mogli m.in. przejrzeć jego szafę, zobaczyć jak gra w koszykówkę, wybrać się wraz z nim na przejażdżkę rollercoasterem i wiele innych. Strona posiada również wersję mobilną, więc najwięksi fani Chrisa będą mogli we własnym telefonie śledzić jego poczynania… Strona zbiera także wszystkie fotki, filmiki i statusy Chrisa z portali społecznościowych.

‘Otwarcie’ kanału nastąpiło wczoraj, gdy Brown udostępnił krótkie wideo, na którym przywitał fanów: ‘Teraz wy wszyscy możecie widzieć mnie o każdej porze dnia i być na bieżąco z tym, co robię… naprawdę’ – powiedział. ‘Doceniam was, ludzie. Kocham was’ – dodał.
W styczniu Chris napisał na swoim Instagramie: ‘Social media odbierają istotę tego, dlaczego jesteśmy kimś specjalnym, ikoną. Więc dlatego odłączam się od tego świata’.

To prawie jak własne reality show… Jak myślicie, to fajny pomysł, czy przesada?

Czwartek, 16. Maja 2013

fb custom audience

adform